KONST / Litografier / Litografi 14818006
nr 1481 8006
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 87/375. Bildmått: 25x16 cm, yttermått inklusive ram: 43x33 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 8 augusti 2022
kl 18:12:48